شرکت آسان راه شمال خرم

برنامه‌های تلویزیونی مسکن مهر رشت

   + ; ٧:٤٥ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٧ آبان ۱۳۸۸
comment نظرات ()

مسکن مهر

مسکن، چه واژه گران بهایی است؛ البته گران بها نه به خاطر افزایش قیمت آن، بلکه مسکن به عنوان مأوی و مأمنی که می تواند در کنار خانواده دقایق شیرین فراغت و استراحت بعد از یک روز شلوغ و پرکار را به وجود بیاورد.

ادامه مطلب
   + ; ٧:۳٤ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٧ آبان ۱۳۸۸
comment نظرات ()

جوشکاری فولادهای ضد زنگ و ضد خوردگی

ادامه مطلب
   + ; ۱۱:۳٩ ‎ق.ظ ; جمعه ۱ آبان ۱۳۸۸
comment نظرات ()

جوشکاری با گاز یا شعله

جوشکاری با گاز شعله یکی ازاولین روشهای جوشکاری معمول در قطعات آلومینیومی بوده و هنوز هم در کارگاههای کوچک در صنایع ظروف آشپزخانه و دکوراسیون و تعمیرات بکارمیرود.در این روش فلاکس یا روانساز یا تنه کار برای برطرف کردن لایه اکسیدی بکار میرود.

ادامه مطلب
   + ; ۱۱:۳٤ ‎ق.ظ ; جمعه ۱ آبان ۱۳۸۸
comment نظرات ()

جوشکاری زیر آب

جوشکاری زیر آب از زمان جنگ جهانی دوم هنگامی که کشتی‌های خسارت دیده باید سریعاً در آب تعمیر می‌شدند به وجود آمد. بیرون آوردن کشتی برای تعمیر کردن آن، هم اکنون هم بسیار هزینه بر است و صرفه اقتصادی ندارد.بسیاری از مردم جوشکاری زیر آب را بسیار عجیب می‌دانند، چون ماهیت جوشکاری را از آتش می‌دانند.ولی جوشکاری ماهیت قوس الکتریکی دارد و روشن شدن آن زیر آب کار عجیبی نیست. برای جوشکاری در خشکی، هوا یونیده می‌شود و در آب، بخار آب یونیزه می‌شود.

ادامه مطلب
   + ; ۱۱:۳۱ ‎ق.ظ ; جمعه ۱ آبان ۱۳۸۸
comment نظرات ()

جوش آرگون

در جوش آرگون یا تیگ (TIG) برای ایجاد قوس جوشکاری از الکترود تنگستن استفاده می شود که این الکترود برخلاف دیگر فرایندهای جوشکاری حین عملیات جوشکاری مصرف نمی شود.

ادامه مطلب
   + ; ۱۱:٢٦ ‎ق.ظ ; جمعه ۱ آبان ۱۳۸۸
comment نظرات ()